Hizmetlerimiz

Toptan Satış Bölümü


Uzman pazarlama kadrosu ile tüm bayilerine günlük ziyaretler yaparak, ürün kampanyaları düzenleyerek en kaliteli ürünü en iyi fiyat ile toptan satışını bayilerine gerçekleştirmektedir. İstanbul Bahçelievler Güneşli bölgesinde bulunan Lojistik Deposundan tüm tali bayi siparişlerini 24 saat içinde kendi dağıtım araçlarıyla adrese teslim etmektedir.

Projeli İşler Bölümü


Projeli işler Bölümünde; Kurumsal müşteri yönetimi ,proje yönetimi,satış öncesi-sonrası koordinasyonu ve çözüm üretilmesi ayrıca projelerin konumunu ve özelliklerini güncel tasarımlar ile birleştirerek örnek daire organizasyonları yapılmaktadır. Projeli işler Bölümü;profesyonel kadrosu ile genellikle,

- Konut Projeleri
- Villa Projeleri
- Otel Projeleri
- AVM Projeleri
- Hastane ve Kamu Projeleri
- Kurumsal showroomlar
- Butik projeler portfoyümüzde yer almaktadır.

Projeli işler Bölümü ; inşaat firmaları,mimari,tasarım ve dekorasyon firmalarıyla birebir ilişki kurmakta,projelere periyodik ziyaretler düzenlemekte,ürünler ve yenilikler hakkında bilgilendirme ve danışmanlık yapmaktadır.

Perakende Mağazalar


İstanbul'da Maltepe Merkez Mağazasıyla,satışını yaptığı ürün gruplarının en son tasarımlarını benzersiz showroomunda müşterilerine sunmaktadır.


Etiketler : Hizmetlerimiz